جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
    • اداره ورزش و جوانان شهرستان بیرجند
    • برگزاری مسابقات شنای پسران استان در بیرجند

      برگزاری مسابقات شنای پسران استان در بیرجند

      تیم بیرجند ،مقام اول مسابقات شنای طرح توسعه و نشاط اجتماعی استان را از آن خود کرد

      به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان بیرجند: مسابقات شنای استان طرح توسعه و نشاط اجتماعی ،با همکاری استانداری و اداره کل ورزش و جوانان استان، با شرکت شهرستان های بیرجند، فردوس،طبس ،قاین ،سرایان و درمیان در استخر نیلوفر بیرجند برگزار و نتایج زیر حاصل شد.
      نتایج این رقابتها در بخش پسران:
      رده سنی ۷ تا ۱۰ سال : ماده ۵۰ متر کرال سینه: مقام اول : امیر سجاد قاسمیان _ طبس مقام دوم : مهدی بطالبلو _ بیرجند مقام سوم : علی جم _ فردوس
      رده سنی ۷ تا ۱۰ سال ماده ۵۰ متر کرال پشت : مقام اول : عرشیا بهدانی _ بیرجند مقام دوم : معراج هداوند میرزایی _ بیرجند مقام سوم : مهدی بطالبلو _ بیرجند
      رده سنی ۷ تا ۱۰ سال ماده ۵۰ متر قورباغه : مقام اول : معراج هداوند میرزایی _ بیرجند مقام دوم : امیر سجاد قاسمیان _ طبس مقام سوم : امیر محمد شرفی _ فردوس
      رده سنی ۷ تا ۱۰ سال ماده ۵۰ متر پروانه : مقام اول : عرشیا بهدانی _ بیرجند مقام دوم : معراج هداوند میرزایی _ بیرجند مقام سوم : محمد سجاد قاسمیان _ طبس
      رده سنی ۱۱ تا ۱۲ سال ماده ۵۰ متر کرال سینه : مقام اول : متین جوادی _ قاین مقام دوم : خسرو مرادزاده _ طبس مقام سوم : مصطفی معماری _ بیرجند
      رده سنی ۱۱ تا ۱۲ سال ماده ۵۰ متر کرال پشت : مقام اول : متین جوادی _ قاین مقام دوم : امیرحسین محمدی _ فردوس مقام سوم : آرش شکرانی _ بیرجند
      رده سنی ۱۱ تا ۱۲ سال ماده ۵۰ متر پروانه : مقام اول : مصطفی معماری _ بیرجند مقام دوم : هومن بزرگمهر _ قاین مقام سوم
      رده سنی ۱۱ تا ۱۲ سال ماده ۵۰ متر قورباغه : مقام اول : خسرو مرادزاده _ طبس مقام دوم : هومن بزرگمهر _ قاین مقام سوم : امیررضا مهدی آبادی _ بیرجند
      رده سنی ۱۱ تا ۱۲ سال ماده ۱۰۰ متر قورباغه : مقام اول : آرش شکرانی _ بیرجند مقام دوم : محمد عرفان بخشنده جوان _ فردوس مقام سوم : حسین علی پور _ فردوس
      رده سنی ۱۳ تا ۱۴ سال ماده ۵۰ متر کرال سینه : مقام اول : محمدامین رحیمی _ طبس مقام دوم : علی مهدی زاده _ بیرجند مقام سوم : امیرمحمدبطالبلو _ بیرجند
      رده سنی ۱۳ تا ۱۴ سال ماده ۵۰ متر کرال پشت : مقام اول : علی مهدی زاده _ بیرجند مقام دوم : امیرمحمد بطالبلو _ بیرجند مقام سوم : عماد فروتن _ فردوس
      رده سنی ۱۳ تا ۱۴ سال ماده ۵۰ متر قورباغه : مقام اول : عرشیا بیگی _ قاین مقام دوم : محمد امین رحیمی _ طبس مقام سوم : محمد یوسفی _ طبس
      رده سنی ۱۵ تا ۱۸ سال ماده ۵۰ متر کرال سینه : مقام اول : ابوالفضل طحانپور _ قاین مقام دوم : محمد صادق رمضانی _ قاین مقام سوم : امیرحسین محمدیان _ طبس
      رده سنی ۱۵ تا ۱۸ سال ماده ۵۰ متر کرال پشت : مقام اول : امیرسپهرصادق احمدی _ طبس مقام دوم : امیرحسین محمدیان _ طبس مقام سوم : ابوالفضل طحانپور _ قاین
      رده سنی ۱۵ تا ۱۸ سال ماده ۵۰ متر قورباغه : مقام اول : محمدصادق رمضانی _ قاین مقام دوم : سجاد حسین زاده _ فردوس مقام سوم : سیدمحمدرضا حسن زاده_ طبس
      رده سنی ۱۵ تا ۱۸ سال ماده ۵۰ متر پروانه : مقام اول : امیر دباغ _ فردوس مقام دوم : امیررضا بهادران _ فردوس مقام سوم : علیرضا بوشادی _ بیرجند
      نتایج تیمی مسابقات :
      رده سنی ۷ تا ۱۰ سال :
      مقام اول : بیرجند
      مقام دوم : فردوس
      مقام سوم : طبس
      رده سنی ۱۱ تا ۱۲ سال :
      مقام اول : بیرجند
      مقام دوم : فردوس
      مقام سوم : قاین
      رده سنی ۱۳ تا ۱۴ سال:
      مقام اول : بیرجند
      مقام دوم : طبس
      مقام سوم : قاین
      رده سنی ۱۵ تا ۱۸ سال :
      مقام اول : طبس
      مقام دوم : فردوس
      مقام سوم : بیرجند
      نتایج کلی و نهایی مسابقات :
      مقام اول : بیرجند با امتیاز ۵۴۳
      مقام دوم : فردوس با امتیاز ۴۱۷
      مقام سوم : طبس با امتیاز ۲۶۹
      مقام چهارم : قاین با امتیاز ۱۵۳
      مقام پنجم : سرایان با امتیاز ۴۶
      مقام ششم : درمیان با امتیاز ۲۳
      گالری
      اخبار مرتبط
خراسان جنوبی - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,482,462
تعداد بازدید امروز : 1,864
تعداد بازدید دیروز : 2,175
آخرین به روزرسانی : 1397/06/27
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.