جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • نقش مربیان ورزشی در فرهنگ سازی جامعه

   مدیر کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی:

   نقش مربیان ورزشی در فرهنگ سازی جامعه

    نقش مربیان ورزشی در فرهنگ سازی جامعه

   دکتر افضل پور: نگاه ما از ورزش در رشد و توسعه فرهنگی است بنابراین مربیان نقش بسزایی در فرهنگ سازی جامعه دارند.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان، در جلسه ای با حضور افضل پور مدیر کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی و رجبی ستوده رئیس هیات موتور سواری و اتومبیلرانی استان از ورزشکاران این رشته تجلیل شد.
   در این جلسه دکتر افضل پورضمن ابراز خوشحالی از حضور بانوان و نونهالان در این هیات گفت:
   از آنجاییکه ورزش برای هر رده سنی و هر قشری از جامعه ضرورت دارد طی سالهای اخیر حضور و موفقیت بانوان و نونهالان در رشته‌های ورزشی چشمگیر و قابل تحسین بوده است و امیدواریم با شرایط موجود زمینه موفقیت بیش از پیش را برای آنان فراهم شود.
   وی بابیان اینکه می توانند ورزشکاران و علاقمندان این رشته از فضای استادیوم 15000 نفری بیرجند نیز استفاده کنند گفت: خوشبختانه خراسان جنوبی ساخت ها و ظرفیت های خیلی خوبی دارد که باید بیشتر به آن توجه کرد. در هر رشته ورزشی مشکلات و کمبودهایی وجود دارد و سعی ما بر این است از حداکثر پتانسیل ها برای موفقیت ورزش استان بالاخص رشته موتور سواری استفاده شود.
   در این جلسه از ورزشکاران رشته موتورسواری و اتومبیلرانی استان، محمد خانی: مقام دوم مسابقات قهرمانی کشور در سال 96 و عضو تیم ملی موتور کراس کشور، سیناداشگر: دارنده مقام اول تا سوم کشوری سال 96 و عضو تیم ملی موتور کراس کشور، سعید قربانزاده: دعوت به اردوی تیم ملی، هانیه شکیبی مقام دوم موتور کراس کشور در سال 96 و همچنین از خسروی نایب رئیس و مجید عباسی روابط عمومی هیات تقدیر شد.
   اخبار مرتبط
خراسان جنوبی - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,730,527
تعداد بازدید امروز : 1,509
تعداد بازدید دیروز : 2,474
آخرین به روزرسانی : 1397/09/26
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.