جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • نشست مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان با رئیس هیأت والیبال استان

   نشست مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان با رئیس هیأت والیبال استان

   نشست مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان با رئیس هیأت والیبال استان

   در دیدار رئیس هیأت والیبال استان با مسئول روابط عمومی اداره کل برنامه های ورزشی این هیأت تا پایان سال جاری تشریح گردید .

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی، صبح شنبه 23 دی ماه عبدالحسین ملکی رئیس هیأت والیبال استان در دیدار با مریم زربان مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان در خصوص برنامه های این هیأت گفت:
   یکی از برنامه های مدون که تا پایان سال جاری برگزار می شود دومین دوره لیگ والیبال آقایان استان است که نسبت به سال گذشته رشد قابل توجهی به لحاظ کیفی و کمی داشته و با توجه به ارتقاء سطح مسابقات زمینه حضور بازیکنان غیر استانی نیز درآن فراهم شده است این مسابقات بمدت 10 هفته بصورت رفت و برگشت به میزبانی شهرستان ها برگزار می شود .
   ملکی در پاسخ به سوال زربان در خصوص حضور بانوان استان در مسابقات کشوری گفت: با پیگیری های انجام شده و رایزنی های بسیار جهت جذب اسپانسر، در مرداد 96 و با حمایت مالی و همکاری موسسه مالی اعتباری نور استان بیرجند توانست میزبان دور برگشت مسابقات والیبال لیک دسته یک بانوان کشور را به خود اختصاص دهد.
   در این دوره از مسابقات 15 لغایت 19 بهمن ماه برگزارمی شود، تیم های نفت امیدیه خوزستان، سیاه جامگان مشهد، بابل و مؤسسه نور بیرجند حضور خواهند داشت.
   ملکی افزود: برگزاری مسابقات جام مرزداران ،آماده سازی منتخبین طرح استعداد یابی برای جشنواره مینی والیبال کشوری ، برگزاری دوره مربیگیری و داوری درجه 3 ویژه خانم ها و آقایان نیز از دیگر برنامه های این هیأت می باشد.
   ملکی همچنین در خصوص ارتقاء سطح والیبال استان با توجه به شرایط، پتانسیل ها و ظرفیت های موجود، به جلسه ای که در همین زمینه با ضیایی رئیس فدراسیون والیبال خواهد داشت نیز اشاره کرد.
   اخبار مرتبط
خراسان جنوبی - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,605,218
تعداد بازدید امروز : 2,295
تعداد بازدید دیروز : 2,360
آخرین به روزرسانی : 1397/07/29
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.