جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • برگزاری جلسه تعامل و هم اندیشی هیات والیبال خراسان جنوبی

   با حضور معاون توسعه امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان

   برگزاری جلسه تعامل و هم اندیشی هیات والیبال خراسان جنوبی

   برگزاری جلسه تعامل و هم اندیشی هیات والیبال خراسان جنوبی

   جلسه تعامل و هم اندیشی هیات والیبال استان با حضور معاون توسعه امور ورزش اداره کل و کلیه دست اندرکاران این رشته ورزشی برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان، روز گذشته جلسه تعامل و هم اندیشی هیات والیبال استان با حضور مهران پور معاون توسعه امور ورزش اداره کل، ملکی رییس هیات والیبال استان و جمع کثیری از دست اندرکاران این رشته ورزشی در محل سالن اجتماعات اداره ورزش و جوانان شهرستان بیرجند برگزار شد.
   در این جلسه محمد رضا مهران پور معاون توسعه امور ورزش اداره کل عنوان کرد: ضرورت است برای ارتقای رشته والیبال از تجربیات پیشکسوتان و روسای هیات های شهرستان ها نیز استفاده شود.
   وی گفت: برای جذب اسپانسر لزومی ندارد که این مقوله در سطح استان برطرف شود چراکه می شود این موضوع را فرا استانی نیز پیگیری کرد.باید اسپانسرهایی که مشوق به این رشته ورزشی هستند را شناسایی کنیم و با شناساندن اهمیت و جایگاه ورزش به آنان، در جهت جذب آنان به عنوان حامی ورزش اقدام کنیم.
   مهران پور گفت: در بحث واگذاری سالن های ورزشی قانون است که این اماکن به مزایده گذاشته شود و مانیز مجری قانون هستیم خوشبختانه در سال آینده به گونه ای است که هیات های ورزشی که در بحث قهرمان پروری موفق باشند در اولویت واگذاری این اماکن قرار خواهند گرفت.
   معاون توسعه امور ورزش اداره کل گفت: هر هیاتی که در راستای سیاست های اداره کل ورزش و جوانان فعالیت کند از طرف این اداره کل حمایت خواهد شد.
   وی گفت: باید نظارت ویژه ای از طرف اداره کل بر باشگاههای استان صورت پذیرد تا از فعالیت مربیانی که فاقد کارت مربیگری هستند جلوگیری شود و این امر نیز نیازمند همکاری هیات های ورزشی می باشد.
   مهران پور گفت: هیات والیبال استان هرچه زودتر باید نایب رییس خود را معرفی کند تا فعالیت های بانوان در این رشته ورزشی رونق بیشتری بگیرد و درصورت امکان حق الزحمه مربیان هرچه زودتر پرداخت شود.
   معاون توسعه امور ورزش اداره کل ضمن تشکر ازنگاه ویژه افضل پور مدیرکل ورزش و جوانان به ورزش استان اظهار داشت: خوشبختانه در سنوات اخیر حمایت های خوبی از هیات های ورزشی استان صورت گرفته است.
   در ادامه این جلسه ملکی رییس هیات والیبال استان گزارشی از فعالیت های این هیات ارائه کرد و حاضرین در جلسه نیز به ارائه نقطه نظرات خود در این خصوص پرداختند.
   در پایان نیز مقرر شد جلسه ای برای هماهنگی میزبانی مسابقات دور برگشت لیگ دسته یک بانوان کشور با حضور دکتر افضل پور مدیرکل ورزش و جوانان برگزار شود.
   اخبار مرتبط
خراسان جنوبی - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,605,334
تعداد بازدید امروز : 2,411
تعداد بازدید دیروز : 2,360
آخرین به روزرسانی : 1397/07/29
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.