جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • برگزاری جلسه هماهنگی جشنواره فرهنگی ورزشی " فراغت بانوان با ورزش"

   برگزاری جلسه هماهنگی جشنواره فرهنگی ورزشی " فراغت بانوان با ورزش"

   برگزاری جلسه هماهنگی جشنواره فرهنگی ورزشی " فراغت بانوان با ورزش"

   با حضور مهرانپور سرپرست معاونت توسعه امور ورزش اداره کل جلسه هماهنگی جشنواره فرهنگی ورزشی " فراغت بانوان با ورزش " تشکیل شد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی، جلسه هماهنگی جشنواره فرهنگی ورزشی " فراغت بانوان با ورزش "با حضور محمدرضا مهرانپور سرپرست معاونت توسعه امور ورزش ،اسلامی سرپرست گروه هماهنگی امور بانوان و جمعی از روؤسای هیات های ورزشی تشکیل شد.
   مهرانپور توسعه ورزش در بین کارکنان دولت به ویژه در بخش بانوان را یکی از اهداف این جشنواره عنوان کرد و گفت: با حمایت معاونت ورزش بانوان وزارت ورزش و مدیر کل دفتر بانوان و خانواده استانداری در استان، جهت افزایش فعالیتهای ورزشی گروهی و نشاط افزایی در بین بانوان شاغل در دستگاهها ، برای اولین بار این جشنواره در استان برگزار می شود.
   وی ادامه داد: با توجه به دستور العمل اجرایی جشنواره علاقه مندان می توانند در رشته های ورزشی بدمینتون، بسکتبال، دارت، طناب زنی و ورزش روستایی و بازی های بومی و محلی شرکت کنند.
   معرفی 3 داور از طرف هیاتهای ورزشی بدمینتون، بسکتبال، انجمن های ورزشی،و همگانی، غربالگری افراد شرکت کننده توسط هیأت پزشکی ورزشی و برگزاری جشنواره سه شنبه 10 بهمن ماه در سالن غدیر بیرجند، از مصوبات این جلسه بود.
   اخبار مرتبط
خراسان جنوبی - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,605,192
تعداد بازدید امروز : 2,269
تعداد بازدید دیروز : 2,360
آخرین به روزرسانی : 1397/07/29
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.