جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در گرو وحدت، همبستگی و اتحاد

   سردار آذرنوش در نشست اعضای شورای بسیج ورزشکاران خراسان جنوبی؛

   حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در گرو وحدت، همبستگی و اتحاد

   حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در گرو وحدت، همبستگی و اتحاد

   دکتر افضل پور: بسیجی یعنی مدافع و سازنده وطن، عاشقانه و بی ادعا و زحمتکشان ورزش و جوانان استان هم بی شک بسیجیان بی ادعا عرصه ورزش استان هستند.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی، صبح امروز 21 دی ماه نشست شورای بسیج ورزشکاران استان با حضور سردار آذرنوش رییس سازمان بسیج ورزشکاران کشور و دکتر افضل پور مدیر کل ورزش و جوانان استان برگزار شد.
   سردار آذرنوش در دیدار با اعضای شورای بسیج ورزشکاران استان باهم بودن، اتحاد، همدلی و وحدت را رمز پایداری نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دانست و خاطر نشان کرد: مادامی که با وجود اختلاف نظرهای سیاسی بتوانیم همچنان در کنار هم اتحادمان را نگه داریم خواهیم توانست اصل نظام را هم حفظ کنیم.
   رییس سازمان بسیج ورزشکاران کشور با اشاره به توانمندی ها و پتانسیل ها و ظرفیت های ویژه منابع انسانی استان فرهنگ دوست و ادب پرور خراسان جنوبی گفت: مهمترین و ارزشمند ترین سرمایه هر نظام، کشور و منطقه ای نیروهای انسانی توانمند آن هستند که به حمد الله استان خراسان جنوبی و به طور خاص جامعه بسیج ورزشکاران استان از این توان بالقوه برخوردار است.
   سردار آذرنوش گفت: بسیج ورزشکاران استان باید در کنار تشکیلات ورزش و جوانان با پوشش دادن کمبودهای اعتباری یکدیگر موجبات ارتقاء جایگاه ورزش استان را فراهم آورند.
   وی در خصوص ورود بسیج ورزشکاران در تکمیل پروژه های نیمه تمام ورزشی سطح استان هم گفت: در این زمینه هم باید تلاش کنیم تا با فرهنگ سازی مناسب نیات واقفان و خیرین و ورزش یاران را به سمت ساخت و تکمیل اماکن ورزشی سوق دهیم و بستر مناسبی برای فعالیت خیرین ورزش یار در این زمینه فراهم کنیم.
   سردار آذرنوش با اشاره به رهنمودهای حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری در امر غنای فرهنگی و حاکمیت ارزش های اسلامی در عرصه های مختلف ورزشی خواستار تعیین خط مشی برنامه های کلان فرهنگی در ورزش اسان و دمیدن روحیه معنویت و اخلاق در آن در جهت حرکت به سمت تحقق جامعه ای اسلامی شد.
   وی با بیان شعار "خدمت به مردم " به عنوان دستور کار خاص و ویژه برای بسیج ورزشکاران کشور در سال 97 افزود: با هدف خدمت به مردم آماده ایم تا در کنار ورزش و جوانان استان تا جایی که ممکن است به ورزش استان خدمت کنیم.
   دکتر افضل پور نیز در این دیدار ضمن اخلاق مدارانه خواندن ورزش استان خراسان جنوبی گفت: به لطف الهی و حضور مربیان و ورزش کاران بسیجی در ورزش خراسان جنوبی، فضای اخلاق مدارانه ورزش استان یکی از پاک ترین فضاهای ورزشی کشور است.
   مدیر کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی افزود: امید است با حمایت های مالی و معنوی بسیج ورزشکاران از فعالیت ها، برنامه ها، میزبانی ها و پروژه های ورزش و جوانان استان شاهد رشد و ارتقاء بیش از پیش جایگاه ورزش استان باشیم.
   در این نشست اعضای شورای بسج ورزشکاران استان به بیان مسایل و مشکلات و راهکارهای تعامل بیش از پیش دو حوزه پرداختند.
   در پایان این دیدار از دو تن از بسیجیان مدافع حرم استان تقدیر و احکام اعضای جدید بسیج ورزشکاران استان خراسان جنوبی نیز به اعضا تحویل شد.
   اخبار مرتبط
خراسان جنوبی - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,728,799
تعداد بازدید امروز : 2,255
تعداد بازدید دیروز : 2,092
آخرین به روزرسانی : 1397/09/25
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.