جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • شادمانی و نشاط بخشی از نیازهای جوانان است و تمام آن نیست، جوانان اشتغال میخواهند و باید مشکلات مربوط به ازدواج آنها رفع شود.

   در بیست و هفتمین ستاد ساماندهی امور جوانان استان مطرح شد:

   شادمانی و نشاط بخشی از نیازهای جوانان است و تمام آن نیست، جوانان اشتغال میخواهند و باید مشکلات مربوط به ازدواج آنها رفع شود.

   شادمانی و نشاط بخشی از نیازهای جوانان است و تمام آن نیست، جوانان اشتغال میخواهند و باید مشکلات مربوط به ازدواج آنها رفع شود.

   دکتر افضل پور : یکی از پتانسیل های ویژه جوانان حضور پررنگ آنها در سمن هاست که می توانند به عنوان بازوی توانمندی برای ورزش و جوانان استان باشند.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی، ستاد ساماندهی امور جوانان استان به ریاست استاندار شامگاه 19 دی ماه تشکیل جلسه داد.
   دکتر افضل پور مدیر کل ورزش و جوانان استان در این جلسه با اشاره به آمار مطلوب برگزاری کمیته های آسیب های اجتماعی،مشارکت های اجتماعی و ازدواج ابراز امیدواری کرد: در خصوص برگزاری کمیته اوقات فراغت هم شهرستان ها مشارکت بیشتری داشته باشند.
   وی با اشاره به مصوبات جلسه قبل در تاریخ 27 آذرماه افزود: تلاش می کنیم تا پایان سال جاری 2 جلسه دیگر را نیز برگزار کنیم.
   مدیر کل ورزش و جوانان استان با ذکر آماری مربوط به تعداد جلسات ستادهای برگزار شده در شهرستان ها گفت: یکی از مصوبات جلسه قبل ستاد، برگزاری جلسات ماهی یکبار در استان و هر 15 روز یکبار در شهرستان ها بوده که امیدواریم بازخورد خوب و مناسبی در وضعیت کنونی جوانان داشته باشد.
   افضل پور با اشاره به اینکه تا پایان سال باید 8 سمن در استان تأسیس و راه اندازی شود و تا کنون تعداد 6 سمن امور مربوط به مجوزها را انجام داده اند افزود: یکی از پتانسیل های ویژه جوانان حضور پررنگ آنها در سمن هاست که می توانند بازوی توانمندی برای ورزش و جوانان استان باشند.
   اخبار مرتبط
خراسان جنوبی - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,730,371
تعداد بازدید امروز : 1,353
تعداد بازدید دیروز : 2,474
آخرین به روزرسانی : 1397/09/26
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.