جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • اداره ورزش و جوانان شهرستان بیرجند
  • برگزاری دومین دوره مسابقات قهرمانی دارت در روستای منظریه بیرجند

   برگزاری دومین دوره مسابقات قهرمانی دارت در روستای منظریه بیرجند

   به مناسبت گرامیداشت هفته وحدت و ولادت حضرت محمد (ص) و امام جعفر صادق (ع) مسابقات قهرمانی دارت در دو بخش آقایان و بانوان در روستای منظریه برگزار گردید

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان بیرجند:
   دومین دوره مسابقات دارت روستای منظریه به مناسبت گرامیداشت میلاد باسعادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) برگزار گردید،
   در این دوره از مسابقات 108 ورزشکار ،در دو بخش آقایان و بانوان و دو رده سنی نوجوانان و آزادبا یکدیگر به رقابت پرداخته و در پایان نفرات برتر مشخص شدند.
   نفرات برتر:
   در بخش آقایان رده سنی آزاد: محمد آهنی مقام اول و حسین دزگی و علیرضا اسماعیل آبادی به ترتیب مقام های دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.
   در بخش پسران رده سنی نوجوانان: علیرضا مزگی نژاد مقام اول و مهدی مرزآبادی وحجت اسحاقی و امیرمحمد نخعی موفق مقام دوم و سوم مشترک شدند.
   در بخش بانوان رده سنی آزاد: نرگس گل خارایی مقام اول و فاطمه سمویی و فاطمه قاسمی به ترتیب مقام های دوم و سوم را کسب کردند.
   در بخش دختران رده سنی نوجوانان: عارفه عبداللهی، فاطمه سمویی و فاطمه قاسمی به ترتیب مقامهای اول تا سوم را از آن خود کردند.
   در پایان با اهدای لوح و جایزه از برترین های این دوره از مسابقات با حضور عابدی معاون اداره ورزش و جوانان شهرستان بیرجند و امام جماعت روستای منظریه تجلیل به عمل آمد.
   گالری
   اخبار مرتبط
خراسان جنوبی - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,728,638
تعداد بازدید امروز : 2,094
تعداد بازدید دیروز : 2,092
آخرین به روزرسانی : 1397/09/25
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.