جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • دیدار مدیر کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی با مدیر کل صداوسیمای استان

   دیدار مدیر کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی با مدیر کل صداوسیمای استان

   دیدار مدیر کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی با مدیر کل صداوسیمای استان

   مهندس آینه دار مدیر کل صداوسیمای استان: با روحیه مطالبه گرانه به صداوسیمای خراسان جنوبی آمده ام و با جدیت پیگیر امور مربوط به حوزه ورزش و جوانان استان خواهم بود.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی، دکتر افضل پور با مهندس آینه دار مدیر کل صداوسیمای استان امروز 16 آذرماه دیدار و در خصوص تعاملات فی مابین گفت و گو کردند.
   دکتر افضل پور ضمن تبریک ایام سراسر خیر و برکت ماه ربیع الاول و انتخاب وانتصاب شایسته مهندس آینه دار به عنوان مدیر کل صداوسیمای استان خراسان جنوبی و تشکر و قدردانی از همراهی همیشگی رسانه استانی با ورزش و جوانان استان، نقش صداوسیما را در گسترش و ترویج فرهنگ ورزش در جامعه بسیار تأثیرگذار دانست، و گفت: رسانه های ملی و محلی نقشی مهم و انکارناپذیر در همگانی کردن ورزش در جامعه دارند.
   وی افزود: ورزش همگانی در جامعه موجب ارتقاء روحیه نشاط و امید می شود و در ورزش قهرمانی نیز پویایی ویژه ای نهفته است که هر دو باید ازطریق رسانه به مردم منتقل شود.
   دکتر افضل پور خاطر نشان کرد: صداوسیمای استان می تواند با پوشش کامل و زنده رویدادهای مهم ورزشی استان نقش مهمی در ایجاد انگیزه دربین ورزشکاران و جوانان هم استانی ایفا کند.
   وی خواستار افزایش تعاملات تنگاتنگ صداوسیما و ورزش وجوانان برای گسترش هر چه بیشتر ورزش درجامعه شد.
   مهنس آینه دار مدیر کل صداوسیمای خراسان جنوبی نیز با بیان این مطلب که باید رسانه در کنار ورزش باشد و تمامی توان مسئولین استانی را پای کار برای افزایش روحیه نشاط و شادابی برای جوانان استان بیاورد، گفت: سعی میکنیم بیشترین حمایت را از حوزه ورزش و جوانان استان داشته باشیم و بسیار علاقه مندیم که برنامه های ورزشی به جهت کمی و کیفی هم در صدا وهم درسیما توسعه پیدا کند.
   وی افزود: با روحیه مطالبه گرانه به صداوسیما آمده ام و با جدیت پیگیرامور مربوط به حوزه ورزش و جوانان خواهم بود.
   آینه دار در خصوص توجه خاص به تمامی حوزه ورزشی از جمله همگانی؛ قهرمانی و پهلوانی تآکید کرد: پیش از هر مقوله ای در ورزش باید به جایگاه پیشکسوتان و کهن کسوتان توجه خاص داشت .
   اخبار مرتبط
خراسان جنوبی - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,730,585
تعداد بازدید امروز : 1,567
تعداد بازدید دیروز : 2,474
آخرین به روزرسانی : 1397/09/26
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.