جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • سوت پایان رقابت های بسکتبال جام رمضان شهرستان بیرجند به صدا در آمد.

   سوت پایان رقابت های بسکتبال جام رمضان شهرستان بیرجند به صدا در آمد.

   سوت پایان رقابت های بسکتبال جام رمضان شهرستان بیرجند به صدا در آمد.

   بیمارستان میلاد بیرجند قهرمان مسابقات بسکتبال جام رمضان شد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان شب گذشته فینال مسابقات بسکتبال جام رمضان شهرستان بیرجند در دو بخش آقایان و بانوان برگزار شد .
   دراین دیدار حساس که با حضور دکتر افضل پور مدیر کل، جهانی رییس گروه ورزش بانوان و زربان سرپرست روابط عمومی اداره کل وجمعی از پیشکسوتان و خانواده های تیم های شرکت کننده در مسابقات برگزار شد تیم بیمارستان میلاد بیرجند دررقابتی زیبا و دیدنی در 5 دقیقه وقت اضافه با نتیجه 83-85 بر تیم سپهر آسانسور بیرجند غلبه کرد و قهرمان این دور از مسابقات شد.
   به گفته خزاعی رییس هیات بسکتبال استان در این دور از رقابتها در بخش آقایان 4 تیم و در بخش بانوان 5 تیم به صورت دوره ای با یکدیگر رقابت نمودند که در پایان این مسابقات تیم های سپهر آسانسور، بیمارستان میلاد و پیشکسوتان در بخش آقایان و تیم های بزرگسالان ، بزرگسالان ب و پیشکسوتان در بخش بانوان به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب نمودند.
   وی همچنین از تلاش های تیم نوجوانان دختر استان که موفق به حضور در مرحله دوم مسابقات منطقه ای بسکتبال شدند تقدیر و تشکر کرد.
   در پایان تیم های برتر شرکت کننده دراین دورازمسابقات تندیس و لوح تقدیر خود را ازدست دکتر افضل پور مدیر کل ورزش و جوانان استان دریافت نمودند.
   گالری
   اخبار مرتبط
خراسان جنوبی - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 1,152,744
تعداد بازدید امروز : 75
تعداد بازدید دیروز : 1,503
آخرین به روزرسانی : 1397/03/01
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.